Kıyı Köşe Bucak

Kıyı Köşe Bucak Nisan Özlem Görür İnceyazı Yayıncılık. "Sırf su tiksindirici koku dağılsın, soğuk metal ısınsın ve küçük kızın mide bulandırıcı kirleri temizlensin diye harcanmış bir kursunun lafı mı olurdu?

Responsive image
YAZAR
Nisan Özlem Görür
DOSYA BOYUTU
1,81 MB
YAYIN TARIHI
2018
DIL
Türkçe
ISBN
9786056674624

Bir Kıyı Köşe Bucak kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Kıyı Köşe Bucak kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Nisan Özlem Görür tarafından yazılmıştır.


“Sırf şu tiksindirici koku dağılsın, soğuk metal ısınsın ve küçük kızın mide bulandırıcı kirleri temizlensin diye harcanmış bir kuruşun lafı mı olurdu? En nihayetinde küçük bir kızın gözlerinden gülümseyen bir ceset dahi olsa iyi birşey sayılırdı.” diyen Nisan Özlem Görür kaleminden dökülen öykülerle farklı hayatların kapısını çalıyor, okuru farklı dünyalara davet ediyor.Her öyküsünde derin izler bırakan, zihnimize kazınan anlatımıyla hayatımızın baş köşesine yerleşmek için, yazının ilginç ama bir o kadar da tutkulu yolculuğuna çıkan Görür; “Kıyı Köşe Bucak”ta yeni yeni soruları hayatımıza ekliyor. Ancak sizde göreceksiniz ki birbiri ardı sıra gelen öykülerden derlediğiniz her cevap, yeni bir sorguya gebe… (Tanıtım Bülteninden)  


9.72 TL. Her öyküsünde derin izler bırakan, zihnimize kazınan anlatımıyla hayatımızın bas kösesine yerleşmek için, yazının ilginç ama bir o kadar da tutkulu yolculuğuna çıkan Görür; "Kıyı Köse Bucak"...