Deniz ve Gül

Deniz ve Gül - Baygenç Yayıncılık - 9786057518026 - Aygül Yürür - - Şairin coğrafyası; yüreğinden ve dilinden dökülen dizeleridir. Buda yaşadığı ortamın sonucun.

Responsive image
YAZAR
Aygül Yürür
DOSYA BOYUTU
8,50 MB
YAYIN TARIHI
2019
DIL
Türkçe
ISBN
9786057518026

PDF formatında Deniz ve Gül. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Deniz ve Gül kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Şairin coğrafyası; yüreğinden ve dilinden dökülen dizeleridir. Buda yaşadığı ortamın sonucunda ortaya çıkar ki, şair bu ortamdan beslenir. Şairin kitabında; sevgi, özlem, mutluluk, derin aşk duyguları yoğun olarak kullanılan temalardır. Bir şiirin anlaşılabilmesi için dilin mükemmel bir şekilde kullanılması gerekir. Bunu Aygül Yürür’ün dizelerinde rahat görebiliriz.O gecede mehtap vardı.Ve bir anda.Gülün çehresi,Deniz'in gözlerinde beliriverdi.Deniz çok şaşkındı.''Seni çok öperimDedi'' Deniz.Dudaklarının şiirinden.Gözlerinin sesinden.Boynuma dolanan ellerinden.Seni çok öperim''Dedi Deniz.Hem gelecekte.Hem geçmişte'' (Tanıtım Bülteninden)  


Akademik Veri Yönetim Sistemi. Arş.Gör. Gül Deniz Çaylı.